SERWIS       SKLEP    

Strona główna

serwis drukarek, ploterów, upsów Kraków

 

drukarki i komputery używane


Promocnja na naprawe drukarek, ploterów i zasilaczy ups   serwis drukarek

Zapraszamy !!!

pon.-piąt.
8:00-16:00

Kraków 31-586
ul.Centralna 53 E

GPS:
N: 50° 03' 48.71"
E: 20° 00' 17.82"

tel/fax:
12-686-14-40
12-642-14-82

aristo@aristo.com.pl

 

 

(c) Aristo-Com '96-'17

Poprawny CSS!

 

Dziś, gdy zabezpieczenie skutecznego zasilania jest takie ważne, coraz więcej firm używa zasilaczy awaryjnych - upsów, które są w stanie ograniczyć konsekwencje nagłych awarii sieci zasilającej.

Nadążając za potrzebami rynku od kilku lat prowadzimy serwis upsów w Krakowie i całej Małopolsce.

 

serwis upsów

 

Obsługujemy wszystkie typy upsów różnych producentów począwszy od najmniejszych 250-300 VA zapewniających podtrzymanie jednego komputera, aż do UPS-ów przemysłowych powyżej 5 KVA, których zadaniem jest awaryjne zasilenie serwerowni lub całego piętra budynku administracyjnego.

   

Każdy UPS po upływie 3-5 lat eksploatacji wymaga serwisu polegającego na wymianie akumulatorów i ponownej kalibracji parametrów pracy. Pierwszymi objawami, które wskazują na konieczność kontaktu z serwisem są zaniżone czasy podtrzymania napięcia w trybie awaryjnym, a w przypadku dużego spadku pojemności akumulatorów w krańcowych przypadkach zasilacza nie można załączyć. 

Po wymianie akumulatorów każdy UPS jest kalibrowany za pomocą specjalistycznego sprzętu i oprogramowania serwisowego, co zapewnia optymalne warunki pracy zasilacza i ładowania akumulatorów.

wymiana akumulatorów w upsach

 

zestaw akumulatorów do ups-a

 

Dzięki szkoleniom odbytym w dziale technicznym firmy APC - światowego lidera w produkcji zasilaczy UPS, potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami, gwarantujemy w pełni fachowe podejście do każdej naprawy. Serwis UPS-ów wykonujemy zazwyczaj w ciągu jednego dnia w siedzibie naszego serwisu. W razie konieczności zapewniamy transport UPS-ów do serwisu oraz odwiezienie ich i zainstalowanie po naprawie u Klienta. W przypadku urządzeń o mocy pow. 5KVA istnieje możliwość wykonania obsługi serwisowej w miejscu pracy sprzętu. 

Koszt wymiany akumulatorów waha się już od 99 zł netto w przypadku najpopularniejszych zasilaczy 400-500 VA i mniejszych. Cenę usługi zazwyczaj jesteśmy w stanie oszacować już podczas rozmowy telefonicznej. 

Na wszystkie naprawy udzielamy 3-miesięcznej gwarancji.

 

My w Google+